Marketing internetowy w Niemczech

Nasz zespół tworzą ludzie, których pasję i zainteresowania udało się przełożyć na życie zawodowe. Profesjonalizm w podejściu do klienta i wieloletnie doświadczenie, pozwalają nam dostarczać usługi „szyte na miarę”.

Ponad 10 lat znajomości polskiego rynku e-commerce i reklamy w Internecie, a także kilkuletnie doświadczenie na rynkach europejskich sprawiły, że marketing internetowy w Niemczech nie skrywa przed nami już żadnych tajemnic. Uczestnictwo w wielu branżowych konferencjach pozwala nam na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy, dlatego ofertę wzbogacamy regularnie o innowacyjne rozwiązania. Już przed wieloma laty jedną z naszych flagowych usług było tworzenie stron niemieckich, w tym także sklepów internetowych. Z biegiem czasu, wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, postanowiliśmy rozbudować naszą ofertę o usługi takie jak:

1. Linkbuildung

2. Content Marketing

3. Copywriting

4. E-marketing

5. Social media

6. Google Adwords

Całokształt składa się na kompleksowe pozycjonowanie w Niemczech. O naszej skuteczności świadczy stale powiększające się grono zadowolonych klientów, którzy z naszą pomocą odnoszą znaczące sukcesy na rynku niemieckim. Tym co nas wyróżnia, jest rzetelne wykazywanie Klientom podejmowanych działań, które przedstawiamy w formie klarownych raportów. Bazując na ustalonym budżecie, planujemy i wdrażamy najbardziej efektywną dla Klienta strategię. Skuteczny marketing w Niemczech? Tylko z nami! Więcej w zakładce „Oferta”.

OFERTA