Linki z forów Niemcy

Poszukując alternatywnych przestrzeni marketingowych w Internecie, specjaliści SEO coraz częściej kierują się w stronę forów i blogów.

Spontanicznie i naturalnie powstająca treść na forach, możliwość prowadzenia dyskusji, a także regularne odwiedziny użytkowników, stwarzają idealne warunki do prowadzenia działań e-marketingowych. Niemieckie fora internetowe są zatem doskonałym źródłem wartościowych linków, które postanowiliśmy wykorzystać w naszych kampaniach.

Swoją strategię linkbuildingu opieramy o wybór zróżnicowanych miejsc publikacji, co pozwala nam na uzyskiwanie najlepszych efektów. W trakcie prac nad poprawianiem widoczności Państwa serwisu, linki z forów niemieckich pozyskujemy w regularnych odstępach czasowych.

Z początkiem kolejnego miesiąca, efekty naszych prac przedstawiamy w postaci raportów z wyszczególnionymi adresami, pod którymi znajdą Państwo nasze publikację. W trakcie rozpoczynania współpracy, ustalamy natomiast jaką liczbę, jakiego rodzaju linków i w jakim czasie zobowiązujemy się zdobyć dla Państwa.

Ręczny linkbuilding Niemcy

Jest to według nas jedna z najlepszych metod zdobywania linków. Daje możliwość wnikliwego przeanalizowania serwisów, w których chcemy zamieścić linki. Należy do najbardziej wymagających i pracochłonnych, ale pozwala na osiąganie najlepszych rezultatów.

Fora w Niemczech, którymi dysponujemy, dają nam możliwość zyskiwania linków o dużej mocy na preferencyjnych warunkach, dlatego odgrywają jedną z ważniejszych ról w procesie linkbuildingu. Praktykując tę metodę od wielu lat, udało nam się poznać najlepsze niemieckie fora odpowiadające każdej z branż, dzięki czemu niezależnie od profilu Państwa działalności, jesteśmy w stanie dokonywać tematycznych wpisów z linkami w treści.

Zainteresowany szczegółami?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę