Linkbuilding Niemcy

Jako agencja marketingowa, działająca na rynku niemieckim od kilku lat, oferujemy Państwu gotowe, sprawdzone rozwiązania w kwestii pozyskiwania jakościowych linków.

W procesie pozycjonowania strony internetowej, obok optymalizacji, kluczową rolę odgrywa pozyskiwanie wartościowych linków, które to w przypadku Google.de, wyglądać muszą jak najbardziej naturalnie. Wiąże się to z koniecznością tworzenia jakościowych treści, a także wyszukiwania odpowiednich miejsc do ich publikacji.

Poprzez jakościowe treści rozumiemy artykuły poprawne stylistycznie językowo, unikalne, a także interesujące dla czytelników. Miejsca ich publikacji, to w zależności od potrzeb – fora, blogi, strony tematyczne, przy czym każde z nich ma nieco inną specyfikę.

Linkowanie stron niemieckich to nie jednorazowe działanie, a długotrwały proces. Liczy się tutaj konsekwencja, równomierne odstępy czasowe pomiędzy publikacjami, a także dbałość o najdrobniejsze detale.

Linki pozycjonujące Niemcy

Proponujemy koncepcję artykułów, wybieramy strony na które mają trafić, a następnie zlecamy naszym copywriterom stworzenie treści, według ścisłych zaleceń i z uwzględnieniem interesujących nas słów kluczowych. Dzięki temu mamy pewność, że linki z niemieckich stron, które dla Państwa zdobywamy, przyniosą efekty zgodne z oczekiwaniami.

Rozpoczynając współpracę, deklarujemy ilości i rodzaje linków jakie pozyskamy w określonym czasie, a następnie przedstawiamy je Państwu w postaci raportów, zawierających odnośniki do publikacji, dzięki czemu nasi Klienci na bieżąco mogą śledzić efekty naszej pracy. Niemieckie linki pozycjonujące, podobnie jak te w Polsce mają różną wartość, co należy uwzględnić podczas wyceny usługi, dlatego nie podajemy sztywnych ram cenowych. Pracując z określonym budżetem, dobieramy je w taki sposób, aby uzyskać satysfakcjonującą ilość w dobrej jakości, co przekłada się na realną „moc” linkbuildingu.

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi agencjami niemieckimi, w swojej ofercie mamy również sponsorowane linki z Niemiec w najpopularniejszych portalach. To rozwiązanie zalecamy szczególnie dużym firmom, czy sklepom internetowym, które dysponują pokaźnym budżetem reklamowym i chcą ugruntować swą pozycję na niemieckim rynku. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji drogą telefoniczną, mailową, bądź na niezobowiązującym spotkaniu.

Zainteresowany szczegółami?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę