Zaplecza Niemcy

Ściśle związane z pozycjonowaniem stron internetowych, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zachodnich jest tworzenie tzw. „zaplecz”. W prostych słowach, zaplecze jest zbiorem stron internetowych, które linkują do naszego serwisu.

W strategiach linkbuildingowych budowanych przez naszą agencję marketingową, kładziemy nacisk na zbudowanie dla Klienta solidnego zaplecza, które gwarantuje komfort i bezpieczeństwo linkowania. Jedną z najchętniej stosowanych przez nas metod, jest używanie tzw. PBN w Niemczech.

Pod tajemniczym skrótem, nie kryje się nic innego jak private blog network, oznaczające sieć prywatnych blogów. W praktyce jest to bardzo wysokiej jakości zaplecze, które gwarantuje osiąganie najlepszych rezultatów w linkbuildingu.

Działając na rynku niemieckim od kilku lat, dysponujemy wieloma takimi sieciami, które odpowiadają nawet najtrudniejszym branżom. Niemieckie strony zapleczowe na jakich pracujemy, są przyjazne wyszukiwarce i użytkownikom, a zatem proces pozycjonowania z ich użyciem przebiega łagodnie i naturalnie – tak jak Google.de „lubi” najbardziej.

PBN Niemcy

Ważną cechą dobrego zaplecza jest jego powiązanie tematyczne z profilem działalności, na co kładziemy szczególny nacisk wybierając strony zapleczowe w Niemczech dla naszych Klientów. Dbamy także o merytoryczność i najwyższą jakość treści publikowanych na łamach tych stron, a to za sprawą wykwalifikowanych copywriterów z którymi współpracujemy. Chcesz poprawić widoczność swojej strony firmowej w niemieckim Google?

Skontaktuj się z nami!

Zainteresowany szczegółami?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę