Sponsorowane artykuły w Niemczech

O tym, że w niemieckim SEO króluje content, wiadomo nie od dziś, warto jednak przyjrzeć się bliżej jego rodzajom, a także strategii tworzenia treści dla każdego rodzaju biznesu.

Duże przedsiębiorstwa, posiadające pokaźne budżety na reklamę, pozwolić sobie mogą na content marketing w postaci artykułów sponsorowanych we wiodących portalach, co jest doskonałą metodą pozyskiwania nowych klientów. Nie oznacza to jednak, że niewielkie e-biznesy z ograniczoną pulą środków na promocję skazane są na wyszukiwarkowy niebyt.

Jak już wspomnieliśmy, artykuły sponsorowane cechuje bardzo dobra skuteczność, która jednak idzie w parze ze stosowną ceną. Stawka ta zależy jednak w większej mierze od cennika portalu w jakim artykuł ma się pojawić, aniżeli od samego zredagowania tekstu.

Nasza agencja oferuje pisanie niemieckich artykułów sponsorowanych na każdy temat. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie doskonałych jakościowo i chwytliwych tekstów, które w subtelny i wyważony sposób skłaniają czytelnika do odwiedzenia strony i skorzystania z Państwa usług.

Artykuły sponsorowane Niemcy

Artykuły sponsorowane, publikowane w znanych portalach nie są jednak jedyną opcja, jaką daje nam content marketing, mamy również rozwiązania, które zrealizować można przy znacznie niższych nakładach budżetowych.

Artykuły z linkiem Niemcy

Jedną z równie skutecznych metod stosowanych w content marketingu na rynku niemieckim, jest tworzenie artykułów z odnośnikiem w treści. Teksty tego typu zamieszczamy najczęściej na blogach lub stronach tematycznych. Artykuły z linkiem wychodzące spod pióra naszych copywriterów, nie są nigdy suchą informacją o produktach czy usługach. Zredagowane są w taki sposób, aby przede wszystkim wzbudzić zainteresowanie czytelnika, wymienić pozytywne strony rozwiązań, które chcemy zasugerować a przy okazji „przemycić” reklamę i sprzedać usługę bądź produkt. Artykuły tego rodzaju warto publikować systematycznie, o co również zadbamy sami, jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami.

Zainteresowany szczegółami?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę